![]() |
Personkemi vs vackra människor
Naturligtvis vill Gud/naturen inte att alla vackra människor parar ihop sig och ynglar av sig. Så därför ser man sällan ett par där båda är supersnygga. (utom i hollywood kanske) Utan här gäller andra värderingar. Visst gäller innre skönhet och gärna en slant på banken när vissa väljer livspartner? OK där har jag fel som vanligt så motbevisa mig.:kaffe:
|
Jag vet inte, jag funderar just nu på varför jag "valde" min man överhuvudtaget. :unsure:
|
:lol:
Jag som är skitsnygg är jämt med skitfula killar. Testen stämmer alltså. |
Citat:
|
Citat:
|
Citat:
Jag är ju skitsnygg men inte så himla rik och han var snygg en gång, har ett kort på kylen från några år efter vi träffades och han är sig inte lik kan man väl säga. :D Fast vi har åtminstone fått tre väldigt snygga barn ihop. :yes: |
Citat:
|
Citat:
|
Det där med utseendn är ju så individuellt, någon jag tycker är skitsnygg kan ju någon annan tycka vara skitful. hur konstigt det än kan låta. :p
Jag är skitful men inte fasen har jag haft skitsnygga killar för det. |
Enligt Torstens spaning så har jag alltså goda chanser att få lägra både söta tonårsnymfetter och skitsnygga MILFAR med vuxna barn. :proud:
|
| Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 14:25. |
Programvara från: vBulletin® Version 3.7.6
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson